Welkom Peltenaren van de toekomst!

Thuis in Pelt > Ongecategoriseerd > Welkom Peltenaren van de toekomst!

Welkom op de spiksplinternieuwe site van Thuis In Pelt (TIP).  Deze jonge Politieke vereniging wil met een sterke lijst van kandidaten, los van enige partij, werken voor alle Peltenaren in de fusie-gemeente Pelt! Op deze website willen wij ons team van mensen voorstellen en ons programma verduidelijken.

Binnen onze lijst zitten heel wat mensen die ondertussen toch al wat politieke ervaring hebben opgedaan en die kennis ten dienste van onze gemeente willen stellen. Samen willen we constructief en op een positieve manier ons beste beentje voorzetten.
De toekomst moet leefbaar blijven voor iedereen die woont in Pelt. We worden een grote gemeente, want 30 000 inwoners is natuurlijk niet niks.
We wonen met zijn allen over het algemeen graag in Pelt en dat moet zo blijven, ook na het samengaan van Neerpelt en Overpelt moet de eigenheid van de gehuchten blijven en moet de drempel naar onze beleidsmakers klein zijn. Daar willen wij met ons team  hard aan werken.

We hebben voor u een duidelijk programma uitgewerkt met concrete doelen en voorstellen die wij op tafel willen leggen.

Team Thuis in Pelt

1 Comment

    Geef een reactie

    Je e-mailadres zal niet getoond worden. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *